Pomysły na Świadome Śnienie Lucid Dream LD Michał czekaj Blog sen sny odpoczynek bezsenność

Pomysły na świadome śnienie – LD

Cześć,

W tym artykule podsunę ci pomysły na świadomy sen. Po odzyskaniu pełniej świadomości możesz zastanawiać się, co by tu zrobić, aby się nieźle bawić 🙂 Poniżej znajdziesz kilka wskazówek świetnej zabawy, które sam z powodzeniem wykorzystuję w „drugim świecie”.

Jeśli nie wiesz co to jest LD – świadome śnienie to zapraszam Cię tego artykułu – Świadome Śnienie – Lucid Dream

Rozmowa z idolem. LD to doskonała okazja, aby porozmawiać ze swoim idolem, osobą, z którą zawsze chciałeś się spotkać. Teraz masz taką okazję, ponieważ wystarczy tylko o niej pomyślisz pojawi się. Możesz jej wreszcie zadać pytania, których uzbierało się tak wiele – cierpliwie na wszystkie odpowie. Dowiesz się bardzo ciekawych rzeczy. Przykładowo, jeśli chcesz się spotkać z amerykańską gwiazdą koszykówki wybierz się na mecz zaraz po nim zaczep ją i zadawaj pytania. Jeśli wolisz możesz zrobić to w trakcie niejako zatrzymując czas i wejść od razu na parkiet. Rozmawiając z idolem czujesz się tak jakbyś rozmawiał z nim w rzeczywistości. Zadając pytania staraj się, aby były one proste tak abyś mógł zanotować odpowiedzi w dzienniku snów i przy okazji dowiedzieć się konkretnych rzeczy. Wejdź do domu miliardera, zapytaj go o to jak zarabia tyle pieniądze, skonsultuj z nim swój pomysł na biznes, zapytaj go o to co tylko chcesz z branży biznesowej i słuchaj odpowiedzi 🙂

Skacz w przepaść. Zawsze, gdy nadchodzi jakieś niebezpieczeństwo możesz skoczyć w przepaść i zakończyć sen. Skacząc z wysokiego budynku lub skały możesz doznać super uczucia połamania się. Wybieraj najwyższe budynki, które są w twoim śnie i skacz z nich na głowę. Czasami możesz połamać tylko nogę lub rozwalić się na drobniutkie kawałeczki, co jest mega uczuciem.

Uprawiaj Dziki Sex. Tak często nieświadomie śniłeś, że uprawiasz sex jednak nie miałeś nad tym żadnej kontroli. Teraz wygląda to całkiem inaczej, ponieważ to ty kontrolujesz, z kim chcesz się kochać, gdzie oraz jak ma to wyglądać. Pamiętaj o tym, że orgazm we śnie jest kilkakrotnie razy bardziej silniejszy niż w świecie rzeczywistym, dlatego warto spróbować. Czasem może się zdarzyć sytuacja, że przeżywając orgazm we śnie obudzisz się doświadczając niesamowitego uczucia i szybkiego bicia serca. Krytyczne postrzeganie rzeczywistości jest bardzo ciekawe, ponieważ idąc lub rozmawiając ze znajomą lub dziewczyną możecie nagle zacząć uprawiać dziki sex w miejscu publicznym.

Koszmary. W świadomym śnie możesz w bardzo prostu sposób pozbyć się koszmarów, jeśli takowe cię prześladują. Bardzo dobrym sposobem na pozbycie się jest po prostu konfrontacja. W bardzo wielu przypadkach okaże się, że koszmar nagle odejdzie raz na zawsze, gdy tylko staniesz z nim oko w oko. Gdy „coś” cię goni i nie wiesz właściwie, dlaczego możesz podjąć walkę lub zapytać się po prostu, „Dlaczego?”. Czasem walka może być ciężka, jednak wygrywając ją koszmar zniknie!

Śnij z humorem. Rób różne bardzo śmieszne rzeczy we śnie i śmiej się z ile tylko masz siły. Gdy w świecie rzeczywistym coś może ci się wydawać totalną głupotą zrób to we śnie a zobaczysz jak świetnie będziesz się przy tym bawić. Pracując zrób dobry, mocny żart szefowi, na który być może sobie zasłużył. Gdy uczysz się idź do dyrektora i powiedz, co o nim myślisz. Ustal reguły mające panować w szkole. Możesz robić wszystkie śmieszne rzeczy, które tylko przyjdą ci do głowy. Korzystaj z uśmiechem! Jedź do swojej pracy i powiedz szefowi to co o nim myślisz o zażądaj podwyżki w kwocie na jakiej Ci zależy 😉

Bądź duchem. Będąc we śnie duchem możesz podsłuchiwać wszystkie interesujące cię rozmowy oraz zobaczyć coś, co robią twoi znajomi pozostając niewidzialnym. Jeśli stoją dwie znajome możesz podlecieć blisko i posłuchać, o czym rozmawiają. Być może to rozmowa właśnie o Tobie. Zachowuj się jednak cicho! Czasami osoby mogą zorientować się, wyczuć twoją obecność! Zobacz, co robią znajomi zostając samotnie w domu. Podpatrz jak rozbiera się w lato twoja znajoma siedząc sobie wygodnie w jej fotelu popijają schłodzony soczek. Często możesz być zaskoczony, kiedy podglądana osoba zacznie robić coś dziwnego lub śmiesznego.

Zamień się. We śnie możesz zamienić się, w co tylko chcesz i czuć się przy tym świetnie. Zamień się w zwierzę a będziesz mógł widzieć świat z innej perspektywy. Jeśli jest to owad to lataj i wykonuj powietrzne akrobacje. Zamieniając się w geparda będziesz mógł biegać z ogromną prędkością po safari i dopadać dziką zdobycz. Będąc żabą możesz przemierzać świat skacząc super wysoko ponad oceanami. Jednak nie tylko mogą być to zwierzęta. Będąc super bohaterem uratujesz świat przez złymi mocami. Bądź Spider-manem i strzelając z pajęczyny szybko przemieszczaj się po ulicach Nowego Yorku. Uratuj kogoś z niebezpiecznej sytuacji. Zawiśnij na pajęczynie z wysokiego budynku do góry nogami. Zamieniając się w Hulka posiadając super siłę będziesz czuł się tak mocny, że zniszczysz wszystko, co stanie na twojej drodze. Walcząc z przeciwnikami możesz rzucać nimi w budynki, wyrwać słup wysokiego napięcia i uderzyć nim przeciwnika. Walcz z wojskiem, zjadaj amunicję oraz pociski, którymi strzelają helikoptery.

Zwiedzaj Cały Świat. Podróżuj ile się tylko da odkrywając ciekawe miejsca w świecie snu. Wystarczy, że przejdziesz przez drzwi a wcześniej pomyślisz sobie gdzie chcesz być i tam się przeniesiesz. Lubiąc podróże jest to dla ciebie doskonały pomysł na sen. Zwiedzanie miejsc, w których zawsze chciałeś być lub odkrywanie tego, czego jeszcze nigdy nie odkryłeś. Przenieś się nad morze, w góry lub na bezludną wyspę, gdzie możesz odpocząć i robić, co tylko zechcesz, ponieważ cała jest tylko twoja. W niektóre miejsca może bałeś się zapuszczać, dlatego w śnie nie stanowi to żadnego problemu. Przejdź przez lustro przenosząc się do całkiem innego, odrębnego świata. Ty masz kontrole we śnie nad światem, dlatego stwórz go takim, jakim zawsze chciałeś, aby był.

Lataj. Absolutnie rewelacyjny pomysł na LD! Latanie jest niesamowitą rzeczą, której jak najbardziej powinieneś spróbować. Jest to ogromne przeżycie, od którego możesz się nawet uzależnić. Są różne sposoby latania i od ciebie zależy, który wybierzesz. Możesz latać bardzo nisko nad ziemią lub leciutko się unosząc. Często powstaje wrażenie jak gdyby latanie wymagało wysiłku i zaraz z powrotem dotkniesz lądu. Lataj bardzo szybko jak superman. Uczucie podczas latania „na dynię” jest niesamowite i orzeźwiające. Możesz również latać jak ptak machając skrzydłami. Lecisz powoli nad ziemią widząc wszystko z innej perspektywy. Ciekawym sposobem jest latanie ma miotle lub dywanie. Będziesz się czuł niczym bohater bajki przywołujący gwizdem swój środek transportu lecąc na pomoc. Sam sprawdź i przekonaj się! Mając problemy z lataniem zmień styl.

Pamiętaj, że w śnie odczuwasz wszystko mocniej i o wiele intensywniej. Mocno trzymaj się łóżka! 😉